AC Cooling Cycle: Jak długo powinien pracować klimatyzator
26

kwietnia

AC Cooling Cycle: Jak długo powinien pracować klimatyzator

Teraz, że lato jest prawie na nas, jednym z najczęstszych pytań dotyczących klimatyzacji w Londynie, że ludzie mają jest to, jak długo klimatyzator powinien być uruchomiony? Twój klimatyzator powinien działać przez 15-20 minut w czasie, gdy temperatura na zewnątrz jest dość łagodny. Jeśli czujesz, że twój AC działa mniej niż to, to są szanse, że pojemność klimatyzacji jest znacznie wyższa niż to, co jest potrzebne do domu.

Szczerze mówiąc, są tacy, którzy martwią się, że ich system HVAC może działać zbyt wiele, a następnie niektórzy uważają, że faktycznie może nie działać tylko wystarczająco! Niezależnie od tego, jakie są Twoje obawy, wszystkie z nich są ważne, biorąc pod uwagę, że istnieje tak wiele rodzajów klimatyzatorów na rynku dzisiaj i wymóg każdego domu jest inny. Więc kiedy naprawdę chcesz wiedzieć, co faktycznie może być normalny czas pracy dla systemu HVAC, pozwól nam zdemistyfikować to trochę.

Jednak, ponieważ wiemy, że lato jest ledwo czas, kiedy temperatury są łagodne i jest to sezon, kiedy trzeba klimatyzację najbardziej, a następnie spójrzmy na kilka czynników, które tylko kończą się wpływ na klimatyzację w Londynie czas pracy:

  • Pierwszym czynnikiem, że będziemy patrzeć na to, co jest temperatura na zewnątrz domu? To prosta matematyka, że im goręcej jest na zewnątrz, to zajmie znacznie więcej czasu dla systemu HVAC, aby temperatura wewnątrz domu optymalne, ponieważ czas pracy będzie trochę więcej.
  • Po drugie, jakie jest ustawienie temperatury na termostacie również pomoże w określeniu, jak długo system AC musi działać. Jeśli temperatura dla systemu HVAC jest na niższym końcu to skończy się uruchomienie znacznie dłużej, aby osiągnąć pożądaną temperaturę. Stąd, jeśli starasz się zaoszczędzić na energii elektrycznej, to najlepiej, że nie ustawić temperaturę termostatu zbyt niskie dla klimatyzacji w Londynie.
  • Po trzecie, bardzo ważnym czynnikiem, który kończy się wpływ na czas pracy systemu HVAC - jest rozmiar. Jeśli system klimatyzacji jest duży w rozmiarze to kończy się działa na mniejszym cyklu, ponieważ zajmie mniej czasu, aby schłodzić pokój. Jednakże, jeśli system HVAC jest mały w rozmiarze wtedy może skończyć się biorąc znacznie dłużej. Jednym z łatwych sposobów, aby określić, czy rozmiar klimatyzatora w Londynie jest odpowiedni, czy nie jest to, jeśli trwa dłużej niż 20 minut, aby schłodzić swój pokój i obserwować nie ma bardzo mało zmian w temperaturze to delikatnie sugeruje, że system jest mniejszy.
  • Last but not least, stan Twojego AC nie określa, jak skutecznie chłodzi. Konserwacja klimatyzacji w Londynie jest rzeczywiście dość ważne - jeśli twój system klimatyzacji jest dobrze utrzymane, a następnie będzie działać w optymalnym najlepszym i będzie działać dla normalnego cyklu. Dlatego tak ważne jest, abyś od czasu do czasu sprawdzał swój system HVAC.

Dlatego teraz, gdy już wiesz, jak długo Twój klimatyzator powinien pracować w lecie, upewnij się, że jest on dobrze utrzymany, aby działał optymalnie i abyś nie cierpiał z powodu żadnych problemów.