Jakie są najlepsze klimatyzatory do instalacji w domu?
26

kwietnia

Jakie są najlepsze klimatyzatory do instalacji w domu?

Instalacja klimatyzatora jest obowiązkowa, biorąc pod uwagę palące upały, na które jesteśmy narażeni. Jednak rynek jest dość przytłaczający, jeśli chodzi o technologię klimatyzacji. Z klimatyzacją domową coraz bardziej powszechną, firmy wymyślają nowe warianty co drugi dzień. Hamilton Air Conditioning jest najlepszą firmą klimatyzacyjną w Londynie. Zapewnia ona najlepsze zintegrowane rozwiązania w zakresie zarządzania termicznego. Wybrali oni najlepsze marki do chłodzenia pomieszczeń z najwyższą wydajnością.

Oto zestawienie niektórych z najlepszych jednostek klimatyzacji domowej, które można rozważyć podczas segregacji AC w oparciu o swoje potrzeby.

Daikin 1.5 Ton 5-Star Inverter Split AC - FTKG50TV

Wyróżniającą cechą tego systemu jest to, że działa on w oparciu o technologię sprężarki Neo Swing. Ponieważ obrót jest dość płynny, występuje minimalne tarcie i wibracje. Stąd, kwalifikuje się jako cichy wykonawca, który chciałbyś mieć w swoim klimatyzatorze domu.

Daikin jako marka jest dodatkowo popularna ze względu na swoje usługi posprzedażowe. Oto kilka najważniejszych cech tego produktu.

  • Tryb oszczędności energii Econo/Power zapewnia minimalne zużycie energii. 5-gwiazdkowa ocena energetyczna. Wbudowany stabilizator, aby zapewnić, że skutecznie obsługuje ekstremalne wahania napięcia. 10 lat gwarancji na sprężarkę.

Hitachi 1.5 Ton 5-Star Inverter Split AC -RSB518HBEAZ

Jest to idealny wybór dla klimatyzatora domowego. Jest on wyposażony w szerokokątny projekt ostrza fali deflektora. Dzięki tej technologii, cewka jest utrzymywana tak sucho, jak to możliwe, usuwając w ten sposób nieprzyjemne zapachy z parownika. Następujące cechy sprawiają, że jest to preferowana opcja-

 

  • Potężny kompresor inwerterowy wykonuje podwójną funkcję oszczędzania energii elektrycznej i wykonywania bezgłośnie. Miedziana wężownica kondensacyjna również służy podwójnemu celowi. Po pierwsze, zwiększa rozpraszanie energii. Po drugie, miedź nie gromadzi rdzy, co znacznie zmniejsza koszty utrzymania. Szerokokątny deflektor, który maksymalizuje dostarczanie chłodnego powietrza. Wbudowany stabilizator, aby wytrzymać wahania napięcia. Czynnik chłodniczy R410A. 5-gwiazdkowa ocena energetyczna. 5-letnia gwarancja na sterownik. 10 lat gwarancji na sprężarkę.

Toshiba 1,5 tony 4-gwiazdkowy klimatyzator inwerterowy typu Split - 18BACV-IN

Ta jednostka klimatyzacji domowej jest wyposażona w najlepszą japońską technologię. Łączy w sobie rewolucyjne maszyny inwerterowe, takie jak modulacja amplitudy impulsów i modulacja szerokości impulsów. Dzięki temu pomieszczenie jest maksymalnie schłodzone, a powietrze jest odpowiednio rozprowadzane. Oto dlaczego możesz postawić na ten system klimatyzacji Toshiba.

  • Mechanizm samoczyszczący zapobiegający gromadzeniu się brudu i wilgoci na systemie. Wentylator pozostaje włączony przez 20 minut po wyłączeniu klimatyzacji, aby zapewnić to samo. Cewka pokryta żywicą Aqua Resin nie pozwala na osadzanie się brudu, oleju lub wilgoci na cewce. Pomaga to w długowieczności domowego systemu klimatyzacji. Sprężarki inwerterowe nie tylko oszczędzają energię, ale również zapewniają minimalne zakłócenia dźwięku. 4-gwiazdkowa ocena energetyczna. Roczna gwarancja na produkt. 5 lat gwarancji na sprężarkę.

Mitsubishi 1.5 Ton Inwerterowy 5-gwiazdkowy SRK50ZS-S6 (R-410a) Split AC

Mitsubishi dostarcza jeden z najlepszych systemów klimatyzacji domowej. Jest on łatwo dostępny w Hamilton Air Conditioning Company London. System ten posiada automatyczny przepływ powietrza 3D, który odpowiada za prawidłowe chłodzenie i bezgłośną pracę. Oto niektóre z jego niezwykłych cech-

  • R-410a czynnik chłodniczy, który zapewnia przyjazne dla środowiska chłodzenie poprzez wykorzystanie gazów, które nie są odpowiedzialne za zubożenie warstwy ozonowej. 100 procent skraplacza miedzi zwiększa trwałość tej krajowej klimatyzacji. Wbudowany stabilizator zapobiega uszkodzeniom elektrycznym spowodowanym wahaniami napięcia. 5-gwiazdkowa ocena energetyczna. Idealny do pomieszczeń o wymiarach 131 - 150 sq.ft.

Halcyon by Fujitsu SINGLE-ROOM MINI-SPLIT SYSTEMS Seria naścienna RLS3Y Wbudowany moduł Wi-Fi Najwyższy współczynnik SEER 9RLS3Y

Halcyon firmy Fujitsu rewolucjonizuje system klimatyzacji domowej. Jest to doskonałe połączenie wysokiej wydajności i łatwego w instalacji systemu klimatyzacji, który można dopasować do środowiska domowego. Oto czego można się spodziewać po tym urządzeniu AC-.

  • Energooszczędny, ponieważ systemy Halcyon obniżają rachunki za media o około 30%. Towarzyszy mu program oszczędzania energii. Mini-splity zapewniają elastyczność, ponieważ mogą być umieszczone w dowolnym miejscu. Można je zamontować, zawiesić pod sufitem lub postawić na podłodze. Bezkanałowe pompy ciepła zapewniają spokojne środowisko snu. Wyposażone są w programowalny pilot zdalnego sterowania. Technologia inwerterowa zapewnia mniejszy poziom hałasu i wydajność. Posiada również wbudowane sterowanie Wi-Fi. 6 lat gwarancji na sprężarkę. 2 lata gwarancji na części AC.