Najlepsza temperatura AC dla snu podczas lata
26

kwietnia

Najlepsza temperatura AC dla snu podczas lata

Ogólny problem zanieczyszczenia jest czymś, co przyciąga uwagę na całym świecie. Londyn nie jest czymś, co jest nietknięte przez tę obawę, a co jest jeszcze bardziej niepokojące jest fakt, że badania wykazały, że istnieją pewne zanieczyszczenia, które są rzeczywiście w znacznie wyższym stężeniu w pomieszczeniach niż są na zewnątrz. Biorąc pod uwagę fakt, że większość ludzi spędza prawie 80% czasu w pomieszczeniach mieszkalnych klimatyzacji, czy to w kategoriach przestrzeni biurowej lub domu i jest to nawet bardziej prawdziwe dla dzieci, osób starszych, itp. - zagrożenia dla zdrowia, które są związane z oddychaniem w powietrzu, które jest zanieczyszczone, jest coś, co wszyscy z nas powinni być zaniepokojeni, a wiele czasu jest to jeden z głównych powodów obiadu, chorób serca i szczerze mówiąc, jeśli nie złagodzić go na czas będzie skończyć w obliczu i cierpienie wiele problemów, które mogłyby być całkowicie uniknąć.

Jako najlepsza firma HVAC w Londynie, to jest coś, że jesteśmy dość uparty, aby powiedzieć, że technologia dzisiaj może rzeczywiście oferują metody, dzięki którym rozwiązywanie zanieczyszczeń w domu, a także rodzaj powietrza, że oddychanie w pomieszczeniach stanie się o wiele łatwiejsze.

Zanim zaczniemy wyliczać wysiłki, które można podjąć, zrozummy najpierw, czym dokładnie są zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach, o których mówimy. Ogólnie rzecz biorąc, zanieczyszczenia obejmują cząstki stałe, takie jak kurz itp., które pochodzą ze spalin pojazdów, budowy i innych wydarzeń na zewnątrz, które mogą filtrować wewnątrz domu przez okna, drzwi itp. Wiele razy wszystkie te cząstki kończą się również wejściem przez klimatyzację mieszkaniową, która jest systemem HVAC budynku. Oprócz tego, inne zanieczyszczenia, takie jak sierść zwierząt domowych, roztocza, sierść et cetera może skończyć się budowanie wewnątrz domu, który prowadzi do jeszcze większej skali zanieczyszczeń gromadzących się i dla ludzi, którzy cierpią z powodu alergii innych problemów z oddychaniem dostaje znacznie trudniejsze dla nich i tylko zaprasza więcej choroby.

Wszyscy wiemy, że zatłoczone mieszkania jest problemem wszędzie i wiele czasu z powodu braku właściwej wentylacji wszystkie te zanieczyszczenia nigdy nie mają szansę wyjść na zewnątrz, a oprócz tego, inne materiały budowlane i zagrożenia z powodu miast zawsze rozwijających się, dodaje do tego wszystkiego. Te zanieczyszczenia tylko skończyć zapraszając w coraz więcej patogenów do mieszkalnych klimatyzacji, a następnie, zanim się zorientujesz, będziesz miał przewlekłe choroby, ponieważ wszystko to jest dystrybuowane i w błędnym kole. Teraz, gdy powiedzieliśmy ci wystarczająco dużo o wszystkich tych problemach, porozmawiajmy o rodzaju technologii, że systemy HVAC zapewniają dzisiaj, które mogą pomóc w poprawie jakości powietrza w pomieszczeniach.

UVC

Każdy z nas zetknął się z terminem UVA i UVB w pewnym momencie swojego życia - może to być związane z marką kosmetyków lub okularów, które są w zasadzie rodzajami promieniowania UV, których ludzie muszą unikać stosując wszelkie metody ochrony, jakie tylko mogą. Co może nie wiesz, że jest coś znanego jako UVC, jak również, faktycznie najbardziej silny z promieniowania i jest filtrowany zanim nawet osiągnie ziemię. Zobaczysz, może być naprawdę korzystne, gdy patrzysz na oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach i jest w stanie pozbyć się prawie każdy rodzaj wirusa lub patogenów. To jest powód, dla którego każda dobra firma HVAC w Londynie dzisiaj, będzie zatrudniać wykorzystanie UVC do oczyszczania powietrza jest w obiegu, to pomaga w upewniając się, że jesteś HVAC system jest squeaky clean, a zatem nie jest w obiegu na całej długości i szerokości kompleksu.

Dobrze zaprojektowana wentylacja

Tak podstawowe, jak to brzmi, to naprawdę przechodzi długą drogę w pomaganiu cyrkulacji powietrza. Jako najlepsza firma HVAC w Londynie pozwól nam powiedzieć, że każda przestrzeń mieszkalna lub komercyjna, która ma pokoje muszą mieć odpowiednią wentylację - może to być dowolny zakres od posiadania wentylatorów wyciągowych lub przewodów, które są dobrze zaprojektowane. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze wentylowana przestrzeń wewnętrzna, gdy w połączeniu z dobrą technologią HVAC może dać Ci powietrza wewnątrz pomieszczeń, co oznacza, że mieszkalnych klimatyzacja upewnia się, że tylko czyste, jak krąży wewnątrz pomieszczenia, a nie zużyte powietrze, które jest pełne zanieczyszczeń.

VRF do kontroli wilgotności

Zacznijmy od tego, co to jest VRS, jest to w zasadzie zmienny przepływ czynnika chłodniczego, który jest odpowiedzialny za kontrolę wilgotności powietrza w mieszkalnej klimatyzacji. Jak wszyscy wiemy, im bardziej wilgotne jest powietrze, tym lepiej dla patogenów do rozmnażania. Oznacza to, że każda dobra firma HVAC w Londynie będzie upewnić się, że pomiar poziomu wilgotności Indo, aby zrozumieć, czy Twoje powietrze jest zdrowe, czy nie. A jeśli nie jest to naprawdę należy rozważyć uzyskanie systemu VRF, który w zasadzie zostanie zaprojektowany zgodnie z potrzebami, co jest system jest na tyle inteligentny, aby faktycznie ocenić, co to jest, a następnie zapewnić tylko to.

Filtry HEPA

Zamiast rzucać tylko terminy, które pozwalają nam powiedzieć, że HEPA oznacza wysokiej wydajności filtrów cząstek stałych powietrza, i są niezwykle skuteczną metodą upewniając się, że mieszkalnych klimatyzacja pozostaje wolny od zanieczyszczeń powietrza. Technologia ta kończy się zatrzymaniem prawie 99% zanieczyszczeń powietrza, które dostają się do systemu. Jeżeli ty iść dla ten technologii patrzeć out dla coś znać jako ocena który robi na MERV skala - wszystko ty potrzebujesz znać jest że, że liczba musi być wysoki - wielki liczba tym lepszy ja jest w upewniał się że twój filtr jest sprawnie obchodzić się bardzo rozmiary cząsteczki.

Regularne czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Tak proste, jak ten krok może brzmieć, zaufaj nam, jak mówimy ci, jak najlepsza firma HVAC w Londynie, że ten krok naprawdę idzie długą drogę. Regularne czyszczenie przewodów oznacza, że będzie pozbyć się wielu cząstek kurzu i zanieczyszczeń, które nagromadziły się w wiatrach systemu HVAC, który oczywiście będzie przejść długą drogę w oczyszczaniu powietrza w pomieszczeniach. Planowanie regularnej konserwacji klimatyzacji mieszkaniowej oznacza, że dzwonisz do profesjonalistów, którzy zajmują się takimi problemami na co dzień i jesteśmy dobrze zorientowani w upewniając się, że powietrze w pomieszczeniach jest tak czyste, jak to możliwe. Więc upewnij się, że są coraz system HVAC czyszczone na bieżąco, po połączeniu go z technologii HVAC będzie upewnić się, że jakość powietrza w pomieszczeniach jest o wiele lepiej już.

Więc masz to, mamy wymienione dla Ciebie pięć z najlepszych sposobów, aby upewnić się, że można zmniejszyć zanieczyszczenie wewnątrz pomieszczeń pracujących w połączeniu z nowym wieku technologii HVAC, które są dostępne na rynku dzisiaj. Szczególną uwagę należy zwrócić na klimatyzacji mieszkaniowej, ponieważ jest to dość istotne, że masz dostęp do czystszego powietrza, które upewni się, że pozostaniesz zdrowy na znacznie dłużej i oczywiście kluczem do szczęśliwego życia jest zdrowsze powietrze. Jeśli więc chcesz się upewnić, że powietrze, którym oddychasz w domu jest najlepszej jakości, zgłoś się do nas, a my wyślemy naszych specjalistów, którzy to zapewnią.