Przewodnik jak obniżyć rachunki za klimatyzację tego lata
26

kwietnia

Przewodnik jak obniżyć rachunki za klimatyzację tego lata

Spójrzmy prawdzie w oczy, lato jest tuż za rogiem i tak bardzo, jak możesz być na to przygotowany, jedną rzeczą, na którą nigdy nie jesteś przygotowany, są rachunki za energię elektryczną, które wiążą się z utrzymaniem chłodu w domu za pomocą klimatyzacji w Londynie. Na szczęście istnieją pewne metody zapobiegawcze, które możesz podjąć, aby upewnić się, że nie skończysz otrzymując kolejny mega rachunek w swoje ręce:

Dbanie o swoje okna:

Jeśli twój dom ma te okna, które nie zostały zmodernizowane, mogą one zmniejszyć wydajność klimatyzacji, więc najlepiej jest zainstalować okna, które będą łagodzić, że.

Upewniając się, że okna są uszczelnione:

Okna, które nie są uszczelnione prawidłowo i skończyć się wyciek powietrza, który zmusza system HVAC do cięższej pracy. Więc uszczelnienie w żadnych pęknięć lub wycieków pomoże w zapobieganiu temu.

Instalacja termostatu, który jest programowalny:

Termostaty, które można zaprogramować, pomogą Ci w zmniejszeniu zużycia energii, pozwalając na zmianę temperatury, zwłaszcza gdy nie ma Cię w domu lub gdy śpisz.

Używaj wentylatorów:

Wbrew powszechnemu przekonaniu, wentylatory sufitowe muszą być uruchomione z AC, tak aby mogły cyrkulować całe chłodne powietrze i pomóc Ci stać się bardziej energooszczędnym.

Wymień swoje filtry powietrza na czas:

Jeśli nie skończysz wymieniać codziennie jest na czas, twój klimatyzacja w Londynie może nie działać tak gładko, jak powinien, ponieważ może być zablokowany przez kurz lub inne zanieczyszczenia. Jest to znany fakt, że jeśli filtr powietrza nie jest czysty, to nie będzie w stanie prawidłowo cyrkulować powietrze

Unikaj gotowania w pomieszczeniach:

Kiedy pieczesz w środku, w końcu generujesz dużo ciepła, które może obciążyć twój system HVAC. W miesiącach letnich jest to faktycznie świetna pogoda, aby móc wyjść na zewnątrz, więc dlaczego nie skorzystać z tego.

Trzymaj słońce z daleka:

Jeśli masz dom, w którym światło słoneczne strumienie w przez okna, a następnie może skończyć się zwiększenie temperatury w gospodarstwie domowym, co oznacza, że AC będzie musiał pracować ciężej, aby wyciągnąć domu. Więc jeśli można zachować lot z powiedzmy blackout zasłony to pomoże Ci w byciu bardziej energooszczędne.

Insulating Your Indoors:

Jak wspomnieliśmy wcześniej, twoje okna o innych częściach domu, jak strychy, raz rozrywki, jak również. Więc jeśli dostaniesz swój dom profesjonalnie izolowane można upewnić się, że Twój dom staje się energooszczędne.

Zostań na niższych piętrach:

W lecie jednym z najlepszych praktyk byłoby pozostać na niższych piętrach. Ponieważ ciepło wzrasta, twoje górne piętra będą o wiele gorętsze Pozostawanie na niższych piętrach oznacza, że możesz ewentualnie zostawić termostat na wyższym ustawieniu temperatury w ciągu dnia i mniej w nocy.

Serwisuj swój system HVAC na czas:

Częste serwisowanie oznacza, że można uniknąć niepotrzebnego obciążenia klimatyzacji w Londynie i można mieć mniejszy rachunek za energię.

Zainwestuj w panele słoneczne:

Ostatni, ale nie najmniej ważne, jeśli się panele słoneczne zainstalowane w domu, można skończyć się zmniejszenie kosztów wywołania w dużym stopniu, a tym samym uzyskanie zmniejszone rachunki.

Jeśli więc zastosujesz się do wszystkich wyżej wymienionych kroków, możesz zdecydowanie obniżyć swój rachunek za energię elektryczną tego lata. Aby uzyskać więcej wskazówek lub konserwacji klimatyzacji skontaktuj się z nami w Hamilton air conditioning.